Filmowy długi Dzień Dziecka w Multikinie.

 


Jak co roku Multikino z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych kinomanów przygotowało moc filmowych atrakcji. Świętowanie zacznie się już 31 maja, a potrwa do 2 czerwca. W repertuarze pojawią się filmy idealne do oglądania w rodzinnym gronie – najlepiej z kartą Rodzina do Kina gwarantującą najniższą cenę każdemu członkowi rodziny! A będą to: „Aladyn”, „Paskudy. UglyDolls”, „Pokémon detektyw Pikachu” i przedpremierowo „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Na niecały miesiąc przed oficjalną premierą Multikino zaprasza na przedpremierowe pokazy wszystkich tych, którzy kochają swoje zwierzaki! Podczas Długiego Dnia Dziecka będzie okazja obejrzeć najnowsze przygody Maksa i ekipy w filmie „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, czyli kontynuacji przebojowego hitu, którego bohaterów pokochały wszystkie dzieciaki. W jakie tarapaty tym razem wpadną rezolutne zwierzęta?

„Aladyn” to najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Na ekranie widzowie zobaczą sprytnego Alu, piękną Dżasminę, nikczemnego Wezyra oraz oczywiście przebojowego dżina, w którego wciela się przekomiczny Will Smith. Będą znane piosenki i kilka nowych utworów, a cała historia została lekko rozszerzona względem oryginału. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa, co czyni nowego „Aladyna” idealnym wyborem na familijny seans!

„Paskudy. UgllyDolls” to kolejna propozycja na Dzień Dziecka. Paskudy są bardzo miłe, bystre i przyjazne, ale nie grzeszą urodą, więc często wyklucza je spośród innych pięknych zabawek. Tymczasem paskudne jest przecież cudne! „Paskudy. UglyDolls” to nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji na wesoło.

Jest mały, żółty i bardzo mięciutki, ale niech to nikogo nie zwiedzie – Detektyw Pikachu jest również świetny w swoim zawodzie! Premierowy seans filmu ze świata Pokemonów to gratka dla wszystkich miłośników tych uroczych zwierzaków.  Tym razem widzowie dołączą do Tima i Pikachu, którzy jako duet człowiek-pokemon wpadną na trop spisku mogącego zagrozić pokojowej koegzystencji ludzi z fantastycznymi stworkami.

Warto pamiętać podczas wizyty w Multikinie, że z kartą Rodzina do Kina każdy za swój bilet płaci tyle co dziecko. Zupełną nowością w ofercie jest 20% rabat na wszystkie produkty barowe, a także na zabawki w kinowych sklepikach z gadżetami. Na tym nie koniec! Specjalnie z okazji długiego Dnia Dziecka do każdego zakupu z kartą Rodzina do Kina Multikino będzie rozdawać wyjątkowe książeczki Detektyw Pikachu.