Tyskie Gronie z wyróżnieniem.

 


Już po raz dziewiąty wręczono nagrody w ramach konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Pierwsze miejsce w kategorii piw bezalkoholowych zajął Lech Free 0,0%, z kolei Tyskie Gronie zostało wyróżnione w kategorii piw jasnych. Ten prestiżowy konkurs jest jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

23 maja 2019 r. podczas uroczystej Gali w warszawskim Teatrze Kamienica wręczone zostały prestiżowe statuetki „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Już po raz dziewiąty – dzięki czytelnikom miesięcznika Hurt & Detal, którzy wzięli udział w specjalnym głosowaniu – redakcja mogła zaprezentować te produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzić te, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 430 produktów w 65 kategoriach.

W gronie zwycięzców znalazł się Lech Free 0,0%, który okazał się najlepszym produktem w kategorii piw bezalkoholowych. To rozwiązanie idealne dla amatorów piwnej goryczki, którzy z z różnych powodów, m.in. aktywnego stylu życia, rezygnują z alkoholu. Receptura 0,0% sprawia, że można cieszyć się jego pełnym piwnym smakiem zawsze, gdy przyjdzie na to ochota.

Wśród 130 wyróżnionych w konkursie produktów jest Tyskie Gronie, docenione w kategorii piw jasnych. To Ikona polskiego lagera, od lat jedno z ulubionych piw Polaków i najbardziej demokratyczny z piwnych gatunków. Wszystko to wpływa na to, że konsumenci tak chętnie sięgają po „Złoto Tychów” czyniąc je bardzo atrakcyjnym także dla sprzedawców.

Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal – jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG. Konkurs odbywa się w cyklu rocznym. „Złoty Paragon” to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal. Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą kupcom największe dochody.


Źródło : https://www.kp.pl/