„Całe szczęście” za jedyne 10 zł w tyskim Multikinie.

 


Od 19 do 23 kwietnia widzowie Multikina będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć komedię romantyczną „Całe szczęście” w wyjątkowej cenie 10 złotych. 

Piotr Adamczyk w kolejnej komediowej odsłonie i partnerująca mu Roma Gąsiorowska w komedii „Całe szczęście” zapewnią doskonałą rozrywkę podczas zbliżających się świąt Wielkanocnych! Tym bardziej, że bilet do Multikina na wszystkie seanse filmu „Całe szczęście” w dniach od 19 do 23 kwietnia kosztować będzie jedyne 10 złotych. Nie trzeba spełnić żadnych dodatkowych warunków – wystarczy przyjść i dobrze się bawić!

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).

Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?