Dzisiaj decydująca bitwa o półfinał.

 


Gdyby ktoś powiedział przed startem fazy play off, że tyszanie już w ćwierćfinale rozegrają siedem spotkań to prawdopodobnie nikt by w to nie uwierzył. Teraz mecz numer siedem stał się faktem i trójkolorowi jutro zawalczą o awans do półfinału z MH Automatyką Gdańsk.

Tegoroczna rywalizacja ćwierćfinałowa jest jak rollercoaster. GKS znakomicie rozpoczął serię (zwycięstwo 5:0), ale potem było różnie. Trójkolorowi zdecydowanie lepiej radzili sobie na wyjździe, bowiem dwa z trzech spotkań wygrali właśnie w Gdańsku. Na decydujące starcie podopieczni trenera Gusova wracają do siebie i z pewnością wsparcie z trybun będzie im bardzo potrzebne. Mecz w środę zadecyduje o tym, który z zespołów wejdzie do półfinału. – Czekamy na wsparcie naszych kibiców i zrobimy wszystko, żeby wygrać – mówił po niedzielnym meczu szkoleniowiec Mistrzów Polski.
Nie tylko ćwierćfinał pomiędzy GKS a Automatyką przynosi wiele niespodzianek. Comarch Cracovia sensacyjnie wyeliminowała z dalszej gry JKH GKS Jastrzębie (4:0). Na swojego rywala czekają już nowotarskie Szarotki. Podopieczni Tomka Valtonena rozprawili się z Energą Toruń (4:2). Sporą sensacją jest także starcie Wicemistrzów Polski z Unią Oświęcim. Tutaj również dojdzie do siódmego meczu, który zadecyduje o awansie jednej z drużyn do półfinału Polskiej Hokej Ligi.
Gdańszczanie do Tychów przyjadą mocno zmobilizowani. – Jest to dziwna rywalizacja. Zarówno my, jak i Tychy wygrywamy na wyjeździe, atut własnego lodu nie służy. Postaramy się w środę  po raz trzeci wygrać w Tychach i zakończyć tą serię na naszą korzyść – przekonuje Marek Ziętara, trener MH Automatyki Gdańsk.
Wciąż do nabycia są pojedyncze wejściówki. Kasy Stadionu Zimowego będą otwarte od godziny 16:00 (początek meczu o 17:35).
 
Cennik biletów na mecze ćwierćfinałowe:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 10 zł
Bilety ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– opiekunowi osoby niepełnosprawnej
– karta 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny
Dzieci do 13-tego roku życia – wstęp bezpłatny w towarzystwie opiekuna prawnego, po okazaniu legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek.

Źródło : http://gkstychy.info/hokej/