Port Pieśni Pracy – Zimowa Rozgrzewka.

 


26 stycznia Miejskie Centrum Kultury w Tychach wraz z zespołem Perły i Łotry zapraszają na pokład Pasażu Kultury Andromeda, gdzie od 18.00 załogę poprowadzą gospodarze oraz goście z mniej i bardziej odległych krain – pszczyński North Cape i trójmiejska Formacja. Zimowa rozgrzewka Portu Pieśni Pracy jest pierwszym wartym obecności morskim akcentem w szantowym kalendarzu roku 2019 w Polsce.

Nie zabraknie atrakcji dla dużych i małych – by jeszcze pełniej poczuć się jak na najprawdziwszym statku, organizatorzy zachęcają najmłodszych (ale i tych starszych, którym płynie w żyłach żeglarska krew) do wcielania się w rolę żeglarzy, marynarzy i piratów na pokładzie Andromedy, której kubryk zamieni się w kreatywne miejsce dla każdego.

Port Pieśni Pracy – zimowa rozgrzewka to zaledwie wierzchołek góry lodowej (i to dosłownie, biorąc pod uwagę motyw przewodni mroźnej odsłony PPP) w porównaniu z tym, co czeka nas podczas sierpniowej edycji Festiwalu. Nim jednak dotrwamy do letnich dni, ogrzejmy się, słuchając tekstów i wyruszając w szantową podróż w nieznane.


Źródło : http://umtychy.pl/