Napastnik Górnika na celowniku GKS-u Tychy.

 


GKS Tychy zamierza poważnie wzmocnić swoją kadrę przed rundą wiosenną w I lidze. Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy już kilka tygodni celem transferowym klubu na zimowe okno jest sprowadzenie napastnika. Najwyższe miejsce na liście życzeń GKS-u zajmuje obecnie Marcin Urynowicz.

22-letni zawodnik Górnika Zabrze nie otrzymywał podczas rundy jesiennej tak wielu okazji na grę, jakby chciał. Na wszystkich frontach wystąpił on w dwunastu meczach, spędzając na boisku zaledwie 523 minuty. W tym czasie udało mu się strzelić gola i zapisać na swoim koncie asystę.
Urynowicz przegrywał walkę o miejsce w składzie z doświadczonym, ale jednak dużo lepszym Igorem Angulo, a po tym jak do zdrowia wrócił Łukasz Wolsztyński, wydaje się, że będzie otrzymywał coraz mniej szans na grę.
W takim układzie najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie napastnika i właśnie w tym miejsce na scenę wchodzi szukający wzmocnień GKS Tychy.Krzysztof Bizacki, który w klubie odpowiada za transfery, zapowiedział niedawno, że już wkrótce możemy się spodziewać konkretów i niewykluczone, że jednym z nich będzie właśnie sprowadzenie na stadion przy ul. Edukacji zawodnika Górnika Zabrze.
Ostateczne zdanie w tym temacie ma należeć do trenera Marcina Brosza, a ten z kolei czeka na ewentualne ruchy transferowe Górnika i to, czy będzie mógł wzmocnić swoją kadrę jakimkolwiek piłkarzem. Jeśli nie, wtedy wypożyczenie Urynowicza zostanie zablokowane.

Źródło : http://pilkanozna.pl/