Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osobę ze zdjęć? Powiadom policję.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w jednym ze sklepów na al. Bielskiej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 28 listopada 2018r. w jednym ze sklepów na al. Bielskiej w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży elektronarzędzi o łącznej wartości ponad tysiąc złotych. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna włosy bardzo krótkie, zarost na twarzy, ubrany w kurtkę koloru jasnozielonego z kapturem, spodnie niebieskie typu jeans, plecak koloru białego ze znakiem „puma”.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

 Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/