Przygotowania do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

 


Piłkarze GKS Tychy przygotowują się do sobotniego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Nie wszyscy zawodnicy są jednak do dyspozycji trenera. Kontuzjowani są Piotr Ćwielong, Nikolas Wróblewski i Kacper Piątek. Żaden z nich nie wystąpi w najbliższej kolejce Fortuna 1 Liga.

Piotr Ćwielong pod koniec lipca przeszedł szczegółowe badania, które dały jednoznaczną diagnozę – naderwanie ścięgna Achillesa w prawej nodze i obowiązek zabiegu. W tej chwili „Pepe” przechodzi rehabilitację i wszystko przebiega zgodnie z planem. Pomocnik „Trójkolorowych” pracuje obecnie z klubowym fizjoterapeutą- głównym celem ćwiczeń jest zwiększenie zakresu ruchowości w stawie skokowym i poprawa jakości tkanek miękkich.

Dzisiaj w Łodzi operację przejdzie Nikolas Wróblewski. Młody zawodnik GKS Tychy ma uszkodzoną łąkotkę. Dopiero po zabiegu będzie wiadomo, kiedy „Wróbelek” będzie mógł wrócić na boisko.

Znacznie szybciej do gry wróci kolejny z młodych zawodników. Kacper Piątek ma uraz torebki stawowej i niewielki krwiak w obrębie kości piszczelowej. Przerwa potrwa maksymalnie do dwóch tygodni.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/