Zmiana cennika biletowego w tyskim Multikinie.

 


Od połowy lipca br. w Multikinie Tychy został wprowadzony nowy cennik biletów. Od teraz widzowie za każdy film 2D z repertuaru Multikina zapłacą jedyne 15 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina przy al. Jana Pawła II 16/18 w Tychach mają tę samą, stałą cenę – czyli 15 zł. Za seans 3D widz musi uiścić opłatę za okulary, podobnie z fotelami VIP – przy ich wyborze także wymagana jest dopłata.

Multikino Tychy to trzeci po Multikinie w Katowicach i Zabrzu multipleks na Śląsku, który oferuje swoim klientom najniższą, stałą cenę biletów przez cały tydzień.

Wizyta w kinie to rozrywka, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków w każdym wieku. Jestem przekonana, że nowa, atrakcyjna cena pozwoli widzom jeszcze częściej odwiedzać Multikino – mówi Martyna Dzierkacz, dyrektor Kompleksu Kinowego Multikino Tychy. – Przed nami mnóstwo ciekawych premier, dlatego liczymy, że nasza oferta cennikowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także i pozostałym kinomanom.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina Tychy, przez www.multikino.pl oraz aplikację Multikino na telefon.

Choć wakacje mamy na półmetku, w Multikinie filmowe lato trwa w najlepsze! Pozycją międzypokoleniową, która zapewni doskonałą rozrywkę od wnuczki po dziadka, jest „Mamma Mia: Here We Go Again!” z plejadą gwiazd w rolach głównych: Meryl Streep, Pierce Brosnan i Colin Firth (premier 27 lipca). Fani marvelowskiego uniwersum koniecznie muszą wybrać się na kontynuację „Ant-Man i Osa”. „Mission Imposible – Fallout” to z pewnością gradka dla tych, którzy od lat śledzą losy niezniszczalnego Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruse; premiera 10 sierpnia). Rodzinne wyjście do kina w wakacje nie może odbyć się bez „Krzysiu, gdzie jesteś?”, czyli filmowej ekranizacji jednej z najpiękniejszych historii dla dzieci o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach (premiera 17 sierpnia).