Z osiedla na sektor.

 


Pokaż, która dzielnica rządzi w mieście i zdobądź atrakcyjne nagrody. Przed startem nowego sezonu w Tychach i sąsiednich miejscowościach wielka mobilizacja. Dla najaktywniejszych osiedli i dzielnic klub przygotował możliwość rozegrania meczu na murawie Stadionu Miejskiegoorganizację rodzinnego pikniku i 1000zł od oficjalnego sponsora klubu, firmy Forbet.

Akcja polega na rywalizacji osiedli i dzielnic zlokalizowanych na terenie miasta i sąsiednich powiatach. Oceniane będą następujące aktywności:

– zakup karnetów na mecze piłki nożnej w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 przez mieszkańców osiedli i dzielnic. W przypadku zakupu karnetów w kasach Stadionu Miejskiego, uczestnik podaje nazwę osiedla lub dzielnicy, którą reprezentuje,
– filmy promujące spotkania GKS Tychy, które są zamieszczane na portalach społecznościowych,
– przygotowywanie transparentów, wywieszanie plakatów, inne aktywności promujące GKS Tychy na ulicach miasta i sąsiednich powiatów,
– zaangażowanie kibiców w akcje charytatywne i społeczne,
– wykonanie graffiti promujących GKS Tychy w dozwolonych miejscach.

Dodatkową kategorię rywalizacji przygotował oficjalny sponsor klubu – Forbet Zakłady Bukmacherskie. Kategorię tę wygra osiedle lub dzielnica, której Uczestnicy założą najwięcej nowych kont użytkowników u bukmachera. Warunkiem koniecznym do otrzymania nagrody jest przekroczenie progu 100 nowych kont w terminie do dnia 03.12.2018 roku. Konta biorące udział w rywalizacji należy zakładać przez link, który znajduje się na oficjalnej stronie gkstychy.info, a w polu „kod promocyjny” należy wpisać odpowiednią nazwę osiedla lub dzielnicy.

Rywalizacja osiedli i dzielnic potrwa do 03.12.2018.

Aktywność będzie oceniana przez jury, w skład którego wejdą przedstawiciele: Tyski Sport S.A., Projektu „Kibice Razem” i Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan”.

Partnerem akcji jest Projekt „Kibice Razem”.

Regulamin


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/