„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” fictionpremierowo w tyskim Multikinie.

 


Historia najsławniejszego i najprzystojniejszego mieszkańca pozaziemskiej galaktyki wreszcie ujrzy światło dzienne!To absolutna gratka dla fanów głównego bohatera sagi „Gwiezdne wojny”,Hana Solo. Co porabiał, jaki był, i jak poznał swoich wiernych kumpli zanim stanął twarzą w twarz z okrutnym lordem Vaderem? Multikino zaprasza na wielką premierę. Tego zaproszenia nie warto przegapić!

Tak jak młodość Hana Solo, tak i powstanie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” owiane było mgłą tajemnicy. Niekończące się dokrętki scen, zmiana reżyserów podsycały ciekawość wokół powstawania filmu. Ostatecznie reżyserię producenci powierzyli Ronowi Howardowi – zdobywcy Oscara za film „Piękny umysł” i dzieło zostało ukończone.

Zobaczymy, jak Han Solo (AldenEhrenreich), podczas swoich gwiezdnych eskapad w głąb przestępczego półświatka, poznał Chewbaccę (JoonasSuotamo) i uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Gdzie jeszcze podróżował ulubionym Sokołem Millenium? Nie będziemy odbierać przyjemności widzom!

AldenEhrenreich, otwórca roli Hana Solo, zagrał m.in. w filmie „Ave, Cezar” (Hail, Caesar!), komedii z 2016 roku w reżyserii jedynych w swoim rodzaju twórców kina – braciCoen („Tajne przez poufne”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”).

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.