Krzysztof Cugowski z zespołem – Koncert Promocyjny Prezydenta Miasta Tychy.

 


Teatr Mały Tychy – 24 maja 2018 r., godz. 18.00

Krzysztof Cugowski z zespołem uświetni Koncert Promocyjny, podczas którego – jak co roku – Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba wręczy Nagrody w Dziedzinie Kultury i Sportu. Laureatów poznamy 24 maja o godzinie 18.00 w Teatrze Małym.

Wprawdzie pierwsze solowe kroki Krzysztof Cugowski ma już za sobą, podczas koncertu w Tychach zaprezentuje się w swoim nowym muzycznym projekcie. Po okresie współpracy z Budką Suflera i własnymi synami, liderami grupy Bracia, legenda polskiej sceny stawia na nową jakość – poznamy ją podczas Koncertu Promocyjnego.

Cugowskiego z zespołem mogliśmy już usłyszeć podczas kilku wydarzeń, ale to właśnie teraz muzycy rozpoczynają prawdziwą trasę koncertową, na której znalazły się także Tychy. W składzie grupy znaleźli się twórcy wybitni, doskonale znani na scenie rockowej i jazzowej. Na gitarach zagra Jacek Królik, na basie będzie można usłyszeć Roberta Kubiszyna, na instrumentach klawiszowych Tomasza Kałwaka. Skład nowej grupy wesprze na perkusji Cezary Konrad i to właśnie oni towarzyszyć będą Cugowskiemu podczas koncertu w Tychach.

Usłyszymy piosenki Budki Suflera i solowe utwory Artysty.

Organizatorem koncertu jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Bilety w cenie 50 / 60 złotych do nabycia w kasie Teatru Małego w Tychach i na biletyna.pl