Pierwszy sklep TK MAXX w Tychach już otwaty.

 


Sieć sklepów TK Maxx wzbogaciła się o kolejną lokalizację! 21 marca punktualnie o godzinie 9:00 w nowo otwartymGemini Park Tychy otworzył się pierwszy w mieście sklep TK Maxx.Łowcy okazji mieli możliwość przekonać się, jak bogaty asortyment jest dostępny w TK Maxx. Tysiące markowych perełek w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie czekają na odkrycie każdego dnia!

Otwarcie TK Maxx w Gemini Park Tychy było prawdziwym zakupowym szaleństwem. Na klientów niecierpliwie oczekujących na otwarcie sklepu TK Maxx czekało aż 6 działów tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla dzieci oraz produkty dla domu. Miłośnicy stylowych zakupów szukali modowych inspiracji na nadchodzącą wiosnę (zamszowych kurtek, wzorzystych sukienek czy delikatnych dzianin), których nie zabrakło w tyskim TK Maxx.Na klientów czekała mieszanka modnych ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych w różnych stylach.Nie zabrakłowyjątkowych dodatków w postaci torebek, zwiewnych szali czy butów, idealnie uzupełniających wiosenne stylizacje. Z kolei wielbiciele wnętrzarskich akcesoriów mieli okazję przekonać się o tym, jak bogaty oraz różnorodny asortyment produktów dla domu oferuje TK Maxx – od kuchennych gadżetów po ogrodowe dodatki.

Na co dzień jestem bardzo zabiegana. Pracuję, mam rodzinę, a do tego staram się znaleźć chwilę dla siebie.Dlatego, uwielbiam sklepy, gdzie wszystko mogę kupić w jednym miejscu. Nowy sklep TK Maxx przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Udało mi się znaleźć piękną kurteczkę na wiosnę dla mojej córeczki, koszulę dla męża, a dla siebie idealne sportowe buty, dzięki którym załatwianie codziennych spraw będzie o wiele wygodniejsze – powiedziała jedna z klientek.

W dniu otwarcia dla klientów przygotowanoliczne atrakcje. Najważniejszą z nich był konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polegał na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w trzech kolorach: srebrnym, złotym i czerwonym. Każdy z kolorów odpowiadał innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx:odpowiednio 100, 500 oraz aż 700 złotych!! Co więcej, klienci mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania na temat marki, aby wygrać kartę upominkowąo wartości 20 zł.

 

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl