Kierunki kosmetyczne – prosta droga do kariery.

 


Umiejętne dobieranie i wykonywanie właściwych zabiegów to podstawa w zawodach związanych z pielęgnacją urody. Kobiety pragną jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd, właśnie z tego względu kierunki kosmetyczne są bardzo opłacalne i niezwykle przyszłościowe, a dla wielu to szansa na połączenie pasji z pracą.

Zapotrzebowanie na rynku pracy

Prężny rozwój kosmetyki jest możliwy dzięki nowoczesnym urządzeniom i profesjonalnym preparatom. Niezwykle chłonny rynek kosmetyczny wymusza zwiększone zapotrzebowanie na wykfalifikowanych pracowników. Technik usług kosmetycznych – wellness& spa, to najbardziej pożądany kierunek zawodowy, szczególnie wśród młodych kobiet. Wymaga dużej wiedzy, pasji i przede wszystkim doświadczenia, dlatego warto wybrać sposób kształcenia, który oferuje praktyczne zajęcia na profesjonalnych sprzętach i markowych kosmetykach.

TEB Edukacja oferuje kształcenie nastawione przede wszystkim na uzyskanie umiejętności praktycznych. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami kosmetycznymi takimi jak: Bielenda, Farmona, KRYOLAN czy Inglot, słuchacze uzyskują nie tylko niezbędną wiedzę na temat zastosowania konkretnych preparatów, ale również certyfikaty potwierdzające nabycie umiejętności pracy na danej marce.Szkoła posiada również szeroką ofertę kursów i szkoleń z zakresu kosmetyki, które są znakomitym uzupełnieniem i rozszerzeniem wiedzy i umiejętności słuchacza czy absolwenta.

Zyskaj benefity!

Warto wybrać szkołę TEB Edukacja nie tylko ze względu na profesjonalizm i doświadczenie, ale także pakiet benefitów oferowany słuchaczom. TEB Edukacja to własne, profesjonalnie wyposażone pracownie, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały dydaktyczne oraz nauczyciele – praktycy, którzy w przystępny sposób przekazują prawdziwą, potrzebną wiedzę i dzielą się swoim doświadczeniem. To także okazja do zdobycia dodatkowych certyfikatów i dostęp do szerokiej gamy kursów e-learningowych oraz programy nauczania tworzone przez praktyków. Małe grupy, kameralna i przyjazna atmosfera oraz wysoka jakość kształcenia – TEB Edukacja to twoja szansa na zdobycie wymarzonego zawodu i lepszą przyszłość, więc nie zwlekaj, zacznij realizować marzenia już dziś!

Nauka na kierunku Technik usług kosmetycznych – wellness& spa odbywa się w 2 trybach: dziennym lub weekendowym. Czesne wynosi jedynie 90zł/m-c.

 

Szkoła Policealna TEB Edukacja

Tychy, al. Jana Pawła II 24

tel. 32 327 56 55

e-mail: tychy@teb.pl

www.teb.pl