Zawodnicy GKS Tychy przygotowują się do play offów [wideo]

 


Hokeiści trenują zarówno na lodzie i siłowni. W zajęciach nie biorą udziału reprezentanci Polski, którzy do treningów z drużyną dołączą w przyszłym tygodniu.

Na drobny uraz nadal narzeka Joonas Huovinen. Fiński napastnik na dzisiejszym treningu pojawił się już jednak na lodzie. Drobne problemy ma również Artyom Mentsiuk. Na szczęścia kontuzja Michaela Cichego nie okazała się grożna i zawodnik ze Stanów Zjednocznych pojechał na zgrupowanie kadry.

– Na wszystkich treningach wykonujemy ciężką pracę. Po dwóch dniach wolnego ciężko było chłopakom, dlatego zrobiłem im trochę luźniejsze zajęcia. Od czwartkowego treningu znowu pracujemy na maksymalnych obrotach– mówi Andrei Gusow, trener GKS Tychy.

Tyszanie czekają na przeciwnika w ćwierćfinale. Wicemistrzowie Polski zagrają ze zwycięzcą pary MH Automatyka Gdańsk-TMH Polonia Bytom.

– Na pewno o tym myślimy. Podchodzimy z szacunkiem do każdego przeciwnika. Z Gdańskiem mamy mecze bardzo wyrównane. To są Play-Off. To jest zupełnie inna gra. Nie będzie już marginesu błędu-dodaje Filip Komorski, zawodnik GKS Tychy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału ze środowego treningu hokeistów GKS Tychy.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/