#razempomedal

 


Od początku lutego trwa akcja oznaczona hasztagiem #razempomedal, w której możecie wesprzeć wyjazd naszych czternastolatek do Grodziska Mazowieckiego na Mistrzostwa Polski w futsalu. W jej promocji udział wzięły znane postacie w naszym mieście i nie tylko.

Na facebookowej stronie klubu Polonia GKS Tychy pojawiły się zdjęcia Pawła Janasa, prezesa Fundacji Rozwoju i Integracji „MultiIntegra”, Michała Kasperczyka, radnego Miasta Tychy, Samuela Janii, trenera GKS Futsal Tychy i asystenta selekcjonera reprezentacji Polski w futsalu kobiet, Danuty Fydy-Granek, multimedalistki Mistrzostw Świata w karate, tyskich hokeistów – obecnych zdobywców Pucharu Polski, a także Oli Sikory, gwiazdy reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet i zawodniczki włoskiej Brescii Calcio.

Ty również możesz wesprzeć młode polonistki, dokładając się o naszej zrzutki. Wyjazd na dwudniowe mistrzostwa dla całego zespołu to koszt bardzo obciążający nasz budżet, dlatego liczymy na Waszą pomoc. Już jedenaście osób dokonało wpłaty, ale do zebrania całości sumy pozostało jeszcze 6369 złotych… Liczy się dla nas każda złotówka. Za wpłaty serdecznie dziękujemy, podziękujemy za nie również w formie specjalnych niespodzianek. Zbiórkę znajdziecie na stronie zrzutka.pl, pod nazwą „Wyjazd dziewczyn z Polonii GKS Tychy na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet u14 w Futsalu”. Więcej informacji również na stronie poloniatychy.info.