Otwarcie Wodnego Parku Tychy w majówkę.

 


Piszemy do Was w kwestii, która od kilku tygodni zajmuje nas wszystkich chyba najbardziej, czyli terminu otwarcia Wodnego Parku Tychy. My też już bardzo czekamy na ten moment.

W ostatnim kwartale ub. roku rozpoczęły się odbiory Straży Pożarnej oraz Sanepidu. W styczniu inwestorskie odbiory końcowe rozpoczęli pracownicy RCGW SA. Sprawdzili już 1/4 instalacji, urządzeń i technologii, w tym te znajdujące się w „Łaźni Piwnej”. W efekcie tych wizyt powstała lista dodatkowych zaleceń dla wykonawcy. To drobne sprawy, jednak ich realizacja (plus kontrole) oraz odbiory Straży Pożarnej i Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego wymagają jeszcze czasu. Kiedy budowlańcy opuszczą już Wodny Park Tychy, będzie można wdrożyć i przeszkolić kilkudziesięciu przyszłych pracowników, od których będzie zależała jakość obsługi w naszym parku.

Możemy oficjalnie poinformować, że otwarcie Wodnego Parku Tychy odbędzie się w majówkę. Dokładna data zostanie podana 50 dni wcześniej.

Po pozytywnym zweryfikowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa, RCGW SA zaprosi 500. chętnych spośród Was do wcześniejszego skorzystania z atrakcji parku. Wejście będzie oczywiście bezpłatne, potem przy kawie RCGW SA poprosi o podzielenie się wrażeniami. Wasze podpowiedzi inwestor postara się wdrożyć jeszcze przed oficjalnymi uroczystościami.

 


Źródło : https://www.facebook.com/parkwodnytychy/