Alicja w krainie dziwów czyli kolejna impreza w Warzelni.

 


Przed nami kolejna niezapomniana impreza w Warzelni na terenie Browaru Obywatelskiego- Alicja w krainie dziwów. Już 03.02.2018 r.

Miejsce : Warzelnia! Niesamowite, autentyczne miejsce zaadaptowanej warzelni piwa na terenie historycznego Browaru Obywatelskiego w Tychach! Odrapane ściany, oryginalne instalacje i maszyny. Wizualizacje i mappingi, olbrzymie połacie industrialnej i pofabrycznej przestrzeni i przede wszystkim lokal zdolny pomieścić ponad 600 osób! Lokal znajduje się kilka minut od dworca, więc nie ma problemu z dojazdem, również z parkingiem nie będzie problemu.

Atmosfera : Dwie sceny, Main i Chill, Znani DJ’e, Dekoracje, Chai Shop! Dobrzy ludzie, którzy zbierali doświadczenia podróżując po świecie i dzieląc się energią na największych festiwalach transowych w Europie. Kochają tę muzykę i kochają was. Chcemy się podzielić naszą radością do muzyki, która zmieniła nasze życie. Dlatego mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy miejsce, do którego będziemy chcieli wracać jak najczęściej!

Bilety : 20 zł