Jezioro Łabędzie w Teatrze Małym.

 


Teatr Mały – 31 stycznia 2018 r., godz. 18:00

„Jezioro łabędzie” to największy fenomwen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów- Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.
Podczas polskiego tournee w listopadzie/ grudniu 2017 roku- arcydzieło sztuki baletowej- „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet.
Royal Lviv Ballet zespół złożony z najlepszych solistów zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobistości: Victor Szczerabkov- solista i choreograf Bolshoi Ballet- Honorowy Artysta Rosji oraz Narodowy Artysta Ukrainy prof. Olek Petryk, solista Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Zachwycające, ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia, a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, że każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy.

Organizator: MMA

spektakl w 2 aktach i 4 odsłonach
Czas trwania: 2 godziny

Bilety do nabycia w kasie Teatru Małego i na stronie www.kupbilecik.pl


Źródło : http://www.teatrmaly.tychy.pl/