Coccodrillo w Gemini Park Tychy.

 


Coccodrillo dołącza do grona najemców Gemini Park Tychy. Sklep zajmie lokal o powierzchni prawie 100 mkw. Otwarcie najnowszej inwestycji krakowskiego dewelopera Gemini Holding planowane jest na wiosnę 2018 roku.

– Gemini Park Tychy to lokalizacja dla 250 salonu marki Coccodrillo. Tenant mix i świetna lokalizacja obiektu niewątpliwie wpłyną na wysoką odwiedzalność w galerii, a tym samym w naszym salonie. Jesteśmy przekonani, że szeroki i atrakcyjny asortyment marki trafi w gusta najmłodszych tyszan. Wysoka jakość oraz modny styl ubrań Coccodrillo sprawiają, że nie może ich zabraknąć w żadnej dziecięcej garderobie – mówi Ewa Matuszak, dyrektor działu sprzedaży Coccodrillo.

Coccodrillo to producent ubrań dziecięcych i niemowlęcych oraz prestiżowa marka na światowym rynku. Dopełnieniem oferty są dedykowane dla najmłodszych buty oraz liczne akcesoria.
– Cieszymy się, że do grona najemców tyskiego Gemini dołącza rodzima marka z międzynarodowymi sukcesami. Coccodrillo ma wysoką pozycję na rynku polskim, a także w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Działa też w wielu innych państwach Unii Europejskiej i poza nią. Popularny i ceniony brand jest dla nas gwarantem zadowolonych klientów, także tych najmłodszych – komentuje Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.


Źródło : http://www.propertynews.pl/