Komfort i Komfort Łazienki w Gemini Park Tychy.

 


Będące w budowie centrum handlowe Gemini Park Tychy pozyskało dwie nowe marki –Komfort i Komfort Łazienki. Salony zajmą łącznie powierzchnię prawie 1,15 tys. mkw.

Komfort to sklep oferujący dywany, podłogi drewniane, panele oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Komfort Łazienki to siostrzany koncept z propozycjami gotowych aranżacji łazienkowych i produktów do ich wyposażenia.

– Sklepy Komfort w tyskim Gemini to nasza propozycja w zakresie aranżacji wnętrz. Polacy chcą mieszkać modnie, wygodnie i przytulnie, czytają blogi wnętrzarskie i inwestują. Branża wnętrzarska jest coraz szerzej reprezentowaną branżą w galeriach handlowych. Tenant mix Gemini Park Tychy budujemy w oparciu o oczekiwania konsumentów i panujące trendy. Salony Komfort dołączą do m. in. sklepu Jysk – międzynarodowej sieci z ofertą „wszystko dla domu” – komentuje Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

W Gemini Park Tychy, na powierzchni handlowej wynoszącej ponad 36,6 tys. mkw., znajdzie się około 130 lokali handlowych. Proces wynajmu obiektu wspiera niezależna firma doradcza Aspenn. Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2018 roku. Inwestorem i deweloperem jest firma Gemini Holding.


Źródło : http://eurobuildcee.com/