Czas na badania i sparing piłkarzy tyskiego GKS-u.

 


Piłkarze GKS Tychy w sobotę rozegrali ostatni mecz o punkty w tym roku. Dla podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza nie oznacza to jednak wolnego. W środę piłkarze przejdą badania wydolnościowe, a okres roztrenowania potrwa do 15 grudnia.

– Nastepnie zawodnicy będą mieli dwa tygodnie przerwy. Od 27 grudnia trenować będą według planów indywidualnych. Każdy z nich otrzyma rozpiskę adekwatną do jego możliwości motorycznych. Chcemy żeby na pierwsze zajęcia w połowie stycznia wszyscy przyszli odpowiednio przygotowani. Przed nami okres bardzo ciężkiej pracy- mówi Ryszard Tarasiewicz, trener GKS Tychy.

Już w najbliższy piątek piłkarze GKS Tychy rozegrają sparing z liderem drugiej ligi. W spotkaniu przeciwko GKS Jastrzębie na boisku prawdopodobnie zobaczymy zawodników, którzy mogą wzmocnić zespół.

– Chciałbym sprawdzić zawodników, którzy są w klubie, ale grali mniej lub w ogóle nie mieli możliwości zaprezentowania swoich umiejętności. Możliwe są także 2-3 sprawdziany dla piłkarzy z zewnątrz, ale na pewno priorytetem będą zawodnicy, którzy są związani z GKS Tychy– dodaje Ryszard Tarasiewicz, trener GKS Tychy.

Sparing odbędzie się w piątek o godzinie 11. Miejsce jego rozegrania jest jeszcze ustalane.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/