Hokeiści GKS-u Tychy wyjechali do Rygi.

 


O 4 nad ranem tyszanie wyruszyli w podróż na Łotwę, gdzie w piątek rozpocznie się faza ćwierćfinałowa Pucharu Kontynentalnego.

Do Rygi pojechało dwudziestu czterech zawodników – trzech bramkarzy, ośmiu obrońców oraz trzynastu napastników. Wśród nich nie znalazł się nowy nabytek tyszan, Krys Kolanos – Jedziemy w prawie optymalnym składzie. W kadrze na turniej nie ma Krysa. Podjęliśmy taką decyzję wspólnie po rozmowach z prezesem, kierownikiem, samym zawodnikiem oraz jego agentem. Podczas przygotowań do przyjazdu do Polski Kolanos nabawił się problemów z nogą. Próbował dzisiaj na treningu, jednak po pierwszym ćwiczeniu zszedł z tafli. Chciałbym uciąć wszelkie spekulacje – zawodnik jest kontuzjowany i to jest powód, dla którego z nami nie pojedzie – tłumaczył absencję Kanadyjczyka, trener Andrei Gusow.

Pod znakiem zapytania stał także wyjazd Michaela Cichego, jednak dzisiejsze badania nie wykazały przeciwskazań do gry napastnika.

Tyszanie udali się do Rygi w następującym składzie:

Bramkarze: John Murray, Kamil Lewartowski, Jakub Zawalski.

Obrońcy: Remigiusz Gazda, Michael Kolarz, Kamil Górny, Mateusz Bryk, Bartosz Ciura, Ilya Kaznadzei, Bartłomiej Pociecha, Michał Kotlorz.

Napastnicy: Kamil Kalinowski, Jakub Witecki, Filip Komorski, Alex Szczechura, Michael Cichy, Patryk Kogut, Mateusz Gościński, Mateusz Bepierszcz, Bartłomiej Jeziorski, Michał Woźnica, Adam Bagiński, Jarosław Rzeszutko, Radosław Galant.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/