Trwa przetarg na wybór najemców sklepu sportowego oraz pokoju zabaw dla dzieci.

 


12 października br. opublikowano szczegóły przetargu na zagospodarowanie na terenie Wodnego Parku Tychy sklepu z akcesoriami sportowymi oraz pokoju zabaw dla dzieci. 

Inwestor ogłosił dwa postępowanie przetargowe. Pierwsze dotyczy wynajmu pomieszczeń o powierzchni 23,5 mkw. z przeznaczeniem na prowadzenie sklepu z akcesoriami sportowymi. Uczestnikiem przetargu może być każda osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która wykaże, że w ciągu ostatniego roku prowadziła przez co najmniej rok jeden sklep dowolnej branży. Oferty w tym postępowaniu można składać do 30 października do godziny 9:00.

Drugie postępowanie przetargowe dotyczy najmu powierzchni 27 mkw. z przeznaczeniem na prowadzenie pokoju zabaw dla dzieci. Uczestnik przetargu musi wykazać, że prowadzi lub prowadził przez co najmniej rok jedną działalność polegającą na sprawowaniu zorganizowanej opieki nad dziećmi w lokalu o powierzchni co najmniej 25 mkw. Oferty w postępowaniu przetargowym można składać do drugiego listopada do godziny 9:00.

Szczegóły postępowań przetargowych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej – http://bip.rcgw.pl/pl/przetargi/id,236.html

http://bip.rcgw.pl/pl/przetargi/id,237.html


Źródło : http://www.parkwodnytychy.pl/