Akcja „Edukujemy na 7!”

 


W GKS Tychy „Edukujemy na 7!” Klub startuje z nową akcją skierowaną do najmłodszych kibiców. W rywalizacji udział wezmą przedszkola i szkoły podstawowe. Najbardziej aktywni mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców przewidziano m.in udział w treningu z pierwszą drużyną GKS Tychy, koszulki z autografami, rozegranie pokazowego meczu czy zakończenie roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego. Dzieci będą mogły liczyć również na ciekawe niespodzianki, przyznawane za regularne obecności na meczach.

– Konsekwentnie dążymy do kreowania wizerunku Stadionu Miejskiego w Tychach, jako przyjaznego, bezpiecznego miejsca, sprzyjającego rodzinnym wyjściom. Jesteśmy głęboko przekonani, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych kibiców GKS-u Tychy, zbudujemy na lata społeczność przywiązaną i oddaną naszej drużynie – mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

W przedszkolach i szkołach, które zgłoszą się do akcji „Edukujemy na 7!” cyklicznie będą przeprowadzane lekcje z piłkarzami GKS Tychy, podczas których zawodnicy odpowiedzą na pytania, zaprezentują sztuczki piłkarskie oraz pokażą w jaki sposób kibicować na Stadionie.

Przedszkola i szkoły mogą się zgłaszać do 20 października 2017 roku, na adres e-mail: marketing@tyski-sport.pl.

Uczniowie szkół, które zadeklarują chęć udziału w akcji, otrzymają książeczki, w  których zbierać będą naklejki – przyznawane za każdego dorosłego opiekuna, przyprowadzonego na mecz. Dzieci, klasy, przedszkola i szkoły będą rywalizowały w  odrębnych kategoriach o zwycięstwo, o którym zadecyduje ilość zebranych punktów.  Naklejki będzie można odbierać w punktach zlokalizowanych na Stadionie Miejskim. Wolontariusze będą obecni podczas meczów ligowych GKS Tychy. Stoiska zostaną uruchomione od spotkania derbowego z GKS Katowice.

Za zdobycie określonej ilości naklejek, uczestnicy akcji otrzymują następujące bonusy i nagrody:

a. 5 naklejek – jednorazowy bilet w cenie jednostkowej 1 zł dla osoby towarzyszącej,
b. 12 naklejek – piórnik do szkoły,
c. 20 naklejek – dwa jednorazowe bilety w cenie jednostkowej 1 zł dla osób towarzyszących,
d. 30 naklejek – gadżet do wyboru w sklepiku klubowym do kwoty 35 zł,
e. 40 naklejek – cztery jednorazowe bilety w cenie jednostkowej 1 zł dla osób towarzyszących
f. 55 naklejek – zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Tychach dla 15-osobowej grupy,
g. 75 naklejek – koszulka na 45-lecie GKS Tychy z podpisami zawodników I drużyny.

Z kolei najlepsze przedszkola i szkoły otrzymają:

a. najlepszy uczeń szkoły i podopieczny przedszkola – możliwość wzięcia udziału w treningu I drużyny sekcji piłki nożnej GKS Tychy, koszulki meczowe z podpisami zawodników GKS Tychy oraz karnet dla Opiekuna na domowe mecze piłkarzy GKS Tychy w sezonie ligowym 2018/19,
b. 2 najlepsze klasy w przedziale klas 1-3 – możliwość rozegrania meczu pokazowego na Stadionie Miejskim w Tychach w przerwie ostatniego meczu ligowego GKS Tychy w sezonie 2017/18,
c. 2 najlepsze klasy w przedziale klas od 4 wzwyż – możliwość rozegrania meczu pokazowego na Stadionie Miejskim w Tychach w przerwie ostatniego meczu ligowego GKS Tychy w sezonie 2017/18.
d. najlepsze przedszkole – wspólne zajęcia sportowe z zawodnikami I drużyny sekcji piłki nożnej GKS Tychy oraz udział zawodników w zakończeniu roku przedszkolnego,
e. najlepsza szkoła – możliwość zorganizowania zakończenia roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego w Tychach, w którym wezmą udział zawodnicy I drużyny sekcji piłki nożnej GKS Tychy.

Akcja potrwa do 30 czerwca 2018 roku. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/