Andromedon 2017 – dzień trzeci.

 


Ostatni dzień festiwalu tradycyjnie rozpocznie się spektaklem familijnym. Tak więc zapraszamy o godzinie 17.00 na Plac Baczyńskiego na ” Swinging charleston” Teatru Nikoli z Krakowa.

Na drugi niedzielny spektakl zapraszamy niestety wyłącznie widzów pełnoletnich. Autorski monodram Moniki Wachowicz „V”, zaprezentujemy w piwnicy Pasażu Kultura Andromeda o godzinie 19.00. Wstęp na spektakl wyłącznie po zarezerwowaniu wejściówek pod adresem mailowym: teatrhom@gmail.com
Wstęp: 20 zł.

Karnet na wszystkie trzy płatne spektakle festiwalu: 50 zł.

Festiwal zamknie spektakl gospodarza festiwalu, czyli Teatru HoM z Tychów. Spektakl „Monsieur Charlie” zostanie zaprezentowany w wersji plenerowej na Placu Baczyńskiego o godzinie 20.00.

Aktywnych teatralnie widzów festiwalu zapraszamy na warsztaty prowadzone przez znaną z występów w Teatrze A Part Monikę Wachowicz. Jej autorski program warsztatów obejmuje
pracę nad wyobraźnią, ekspresją ciała, gestem oraz mimiką twarzy, a także eksperymentowanie z własną energią, poszukiwanie początku ruchu i jego dynamiki, a przede wszystkim pracę z partnerem, tak w życiu, jak i w tańcu, który pozwala nam bliżej poznać i zrozumieć samego siebie.
Czas: godz.10.00 do 13.00
Miejsce: Pasaż Kultury Andromeda
Wstęp na warsztaty 20 zł (zawiera wejściówkę na spektakl o godz. 19)
rezerwacja: teatrhom@gmail.com


Źródło : http://umtychy.pl/