Eleketroniczny system ProTrainUp w GKS Tychy.

 


Pełen monitoring zawodników i wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu. GKS Tychy wprowadza elektroniczny system ProTrainUp, który pozwala sprawdzać postęp każdego młodego piłkarza w klubie. W całej Europie z takiego rozwiązania korzysta już 15 000 zawodników i rodziców, 3000 trenerów oraz 80 klubów i akademii.

– To system w którym trenerzy mają obowiązek zapisywania wszystkich informacji na temat szkolenia danych drużyn. Będą tam wyszczególnione treningi, pojedyncze ćwiczenia oraz obciążenia. Ponadto dokładny monitoring zawodnika, wszyskie jego parametry, to pozwoli na pełną kontrolę pracy z takim piłkarzem. Szczegółowy dostęp do systemu będzie miał dyrektor sportowy oraz trenerzy- mówi Piotr Mrozek, koordyntor grup młodzieżowych GKS Tychy.

System wprowadzony w grupach młodzieżowych GKS Tychy jest podobny do tego, jaki funkcjonuje w szkołach. Elektroniczy system monitorowania zawodników pozwala śledzić na bieżąco poczynania zawodników zarówno trenerom jak i rodzicom.

– Rodzice będą mieć wiedzę i informację na temat postępów syna i tego, co w danym tygodniu wykonuje na treningu. To także poprawi przepływ informacji pomiędzy klubem, a rodzicami- dodaje Piotr Mrozek, koordyntor grup młodzieżowych GKS Tychy.

System ułatwi także obieg dokumentów czy pozwoli dobrać odpowiednią taktykę. Trenerzy mogą skorzystać także  z gotowych ćwiczeń, zaplanować treningi oraz dokładnie przeanalizować sylwetkę każdego zawodnika.

Zapraszamy do posłuchania całej rozmowy z koordynatorem grup młodzieżowych GKS Tychy.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/