Zostań Sokołem! – Rekrutacja na sezon Topliga 2018.

 


Drużyna futbolu amerykańskiego Tychy Falcons, jedyny reprezentant Śląska w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju rozpoczyna nabór do sekcji seniorskiej na sezon Topliga 2018.

Formularz zgłoszeniowy : http://rekrutacja2017.tychy-falcons.com/

WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO JEST KONIECZNE ABY PRZYSTĄPIĆ DO TEGOROCZNEGO NABORU DRUŻYNY.

️Już 17 września o godzinie 14:00 na boisku MOSiR, przy ul. Andersa 22 zostanie przeprowadzona rekrutacja, która wyłoni spośród kadydatów nowych zawodników Tyskich Sokołów. Podczas trwania całego wydarzenia sztab trenerski sprawdzi przyszłych rekrutów pod kątem sprawnościowym oraz siłowym.  Futbol amerykański jest grą zespołową, na tyle złożoną, że każdy niezależnie od swoich rozmiarów i wagi znajdzie miejsce na boisku. Poszukujemy osób pełnych zaangażowania, którym wylewany pot i wysiłek nie jest straszny.

Nosisz rozmiar XXL? Czekamy na Ciebie!  Jeżeli zawsze byłeś większy od innych i szukasz sportu, w którym odgrywałbyś ważną, nie raz kluczową rolę to futbol amerykański jest idealnym sposobem aby się sprawdzić.

Jeśli waga pod twoimi stopami ukazuje ponad sto kilo nie zastanawiaj się i wypełnij formularz zgłoszeniowy! 

Nie wymagamy znajomości zasad i przepisów gry. Nasza kadra trenerska nauczy Cię wszystkiego od podstaw!

WYMAGANIA KANDYDATA:

✔️ Kandydat musi być osobą pełnoletnią.

✔️ Wypełnienia formularza zgłoszeniowego jest obowiązkowe ( http://rekrutacja2017.tychy-falcons.com/ )

✔️ Podczas rekrutacji obowiązuje strój oraz obuwie sportowe – KORKI LANKI ( ZAKAZ WEJŚCIA BOISKO W METALOWYCH WKRĘTACH )