Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Zespołu d/s Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 10.08.2017r. w Tychach na trasie S-1. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło w dniu 10.08.2017r. około godz. 22.10 w Tychach na trasie S-1 w kierunku Lędzin. Kierujący samochodami osobowymi marki Ford Mondeo i Opel Astra najechali na leżący na pasie ruchu przedmiot w postaci bieżnika opony nieustalonego samochodu ciężarowego, w wyniku czego doszło do spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawca czynu odjechał w nieustalonym kierunku.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 325 6296


Policjanci z Tychów prowadzą czynności w sprawie kolizji, do której doszło w okresie 29-31 lipca 2017 roku w Tychach na ul. Żwakowskiej. Osoby mające informację w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach.

Do zdarzenia doszło w okresie 29 – 31 lipca 2017 w Tychach na ul. Żwakowskiej. Nieustalony kierujący najechał na zaparkowany samochód marki PT Cruiser o początkowych nr rej. ST5…, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy kolizji, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 323256367.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/