124 Tyski Nocny Rajd Rowerowy.

 


W sobotę 26 sierpnia 2017r Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym w edycji wakacyjnej czyli „Lato w Mieście”.

Trasa sierpniowego rajdu przebiegać będzie częściowo ulicami miasta Tychy, oraz okolicznymi lasami i tradycyjnie zakończy się ogniskiem.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa wynosi: ok. 16 km.

Zbiórka uczestników od godz. 21:00 na Ryneczku osiedla „Karolina” w Tychach (pl. Korfantego). Start godz. 22:00.

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Dla uczestników przygotowano: słodki poczęstunek, okolicznościową pieczątkę, zabawę taneczną oraz promocyjne ceny na kiełbaski na ognisko i napoje.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia w którym organizowany jest rajd frekwencja sięga nawet 300 rowerzystów. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY


Źródło : Facebook – wydarzenie