Kurs Tańca Towarzyskiego.

 


Zmobilizuj się i dołącz do nas, a my pokażemy Ci ile radości możesz mieć we wspólnym poruszaniu się, w rytmie znanych utworów. Dodatkowo na naszych, imprezach, balach przebierańców oraz podczas zajęć poznasz wielu fajnych ludzi, może przyjaciół, może spotkasz tę jedyną, tego jedynego, bo taniec od wieków łączył ludzi. Nie odkładaj życia na potem. Prowadzimy dla Ciebie Kursy Tańca Towarzyskiego w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach, Tychach…Jeżeli tylko wiesz, która to lewa, a która prawa noga to w naszej Szkole możesz zostać 'lwem parkietu”…
Szczegóły tel. : 516 049 049

TYCHY – Zespół Szkół Specjalnych nr 8, przy ulicy Edukacji 21
(wejście bezpośrednio na salę z tyłu szkoły)
Kurs Tańca Towarzyskiego młodzież starsza i dorośli
4 lipca 2017 (wtorek) 18.30

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie…

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

Na Światowy Program Tańca, z którego korzystamy w nauczaniu, składają się między innymi :

Tańce standardowe :
Walc angielski
Tango argentyńskie,
Walc wiedeński
Foxtrot
Quickstep

Tańce Latynoamerykańskie :
Samba brazylijska
Cha-cha-cha kubańska
Rumba kubańska
Paso Doble hiszpańskie
Jive amerykański

dodatkowe tańce, których Cię nauczymy to Stomp, Rhythm and Blues, Disco parami, Mambo, Rock and Roll… Na życzenie nauczymy także Salsy, Bachaty, Kizomby, Poloneza, Tanga Argentino, Krakowiaka, a nawet Mazura . . .

Szkoła organizuje Kursy Tańca na terenie całego Śląska. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę (60 minut). Jeden stopień trwa osiem tygodni. Tylko u nas zawsze istnieje możliwość odrobienia sobie opuszczonych zajęć w innym mieście lub w innej grupie kursowej. Dodatkowo dla osób, które z powodu pracy nie mogą uczestniczyć w zajęciach naszej Szkoły w tygodniu, proponujemy Weekendowe Kursy Tańca, które odbywają się w Bytomiu i Mikołowie w niedziele.

Każdego roku realizujemy sześć stopni Kursu Tańca i po każdym stopniu uczestnicy sami decydują czy kontynuować naukę na wyższych stopniach. Każdy stopień kończy się zamkniętą całością i nie ma obowiązku kontynuacji nauki na wyższych stopniach. Na każdym wyższym stopniu oprócz nowych figur tanecznych do tańców, które już znamy, poznajemy jeszcze nowe tańce. Zaczynamy bardzo spokojnie, od ośmiu tańców na I stopniu.

Warto zapamiętać, że Kursy Tańca powtarzają się cyklicznie od 1992 roku i startują zawsze w określonej porze roku. Generalnie zapraszamy do nas jesienią, zimą, wiosną oraz w wakacje. Jest to związane z tym, że co roku realizujemy pełny program wszystkich sześciu stopni Kursu Tańca, nie ma więc możliwości by jakiekolwiek osoby spoza naszej Szkoły dochodziły w trakcie kursu. Dodatkowo prawie co miesiąc startują Weekendowe Kursy Tańca w Bytomiu i Mikołowie. Jeżeli interesujący Was stopień już się zaczął to proszę zobaczyć kiedy zaczyna się w innym najbliższym okresie – jesień, zima, wiosna, wakacje, kursy weekendowe.

Gwarantujemy Ci stały rozwój taneczny !!! Realizujemy Światowy Program Tańca – 14 tańców. Walc angielski, tango argentyńskie, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, samba brazylijska, kubańska cha cha i rumba, jive amerykański, mambo, discofox, rock and roll, rhythm and blues. Systematycznie będziemy podwyższać Twoje umiejętności zaczynając od Kursów Tańca stopni I-VI poprzez Kluby Taneczne dla Dorosłych, aż do Klubu Tańca Sportowego. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie lub po prostu nauczysz się dobrze tańczyć, w Szkole o najwyższych na Śląsku kwalifikacjach i największym, bo 20-letnim, doświadczeniu.

Tylko u nas możesz kontynuować naukę również po Kursach Tańca. W Klubach Tanecznych dla Dorosłych we wszystkich miastach lub w Klubie Tańca Sportowego w Bytomiu. Masz możliwość startowania w turniejach tańca Hobby w kategoriach 19-24, 25-34,35-44,45-54 i powyżej 55 lat. Masz możliwość brania udziału we wszelkich imprezach i zabawach tanecznych naszej Szkoły. Możesz szaleć z nami w górach na Sylwestra, trenować kilka godzin dziennie na Sportowych Obozach Tanecznych, brać udział w szkoleniach specjalnych oraz pokazach tańca, czy wreszcie uczestniczyć w największych turniejach tanecznych takich jak Pokaz Mistrzów Świata w Kopalni Soli w Wieliczce oraz organizowane przez nas Mistrzostwa Polski Południowej 2007 w Sosnowcu w grudniu, Mistrzostwach Śląska 2012 oraz w Mistrzostwach Polski Południowej 2013 w Bytomiu, etc.

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia
50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia i zdanym egzaminie VI stopnia
100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

Szczegóły tel. : 516 049 049
www.taniec.slask.pl


Źródło : https://allevents.in/