V Całodobowy Mecz Piłki Nożnej.

 


Kompleks Piłkarski im. Alfreda Potrawy – 30 czerwca 2017 r., godz. 16.00

W Tychach (prawdopodobnie) najdłuższy mecz piłkarski na Śląsku rozgrywany jest co roku. Teraz przyszła pora na piątą, jubileuszową edycję imprezy.

Podobnie jak przed rokiem organizatorzy nie tylko będą zachęcali do gry w piłkę nożną i utrzymania zdrowego, sportowego trybu życia, ale i ponownie wesprą Szpital Miejski w Tychach. Tym razem całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na remont oddziału dziecięcego tyskiej placówki. To efekt współpracy Stowarzyszenia Sportowe Tychy, Szpitala Miejskiego oraz Fundacji Cicha Nadzieja.

Podobnie jak w poprzednich edycjach można zgłaszać zespoły do gry w tym wyjątkowym wydarzeniu. Każdy zespół musi wysłać maila (kontakt@sportowetychy.pl) ze zgłoszeniem zespołu (nazwa i dane kontaktowe) i wybraną godziną gry, a następnie wykupić okolicznościową cegiełkę w kwocie minimalnej 100 zł. Pełny harmonogram dostępny jest na stronie Stowarzyszenia Sportowe Tychy.

V Całodobowy Mecz Piłki Nożnej rozegrany zostanie na sztucznym boisku Kompleksu Piłkarskiego im. Alfreda Potrawy na przełomie czerwca i lipca (30.06./01.07.). Początek najdłuższej piłkarskiej imprezy o godz. 16.00.


Źródło : http://mosir.tychy.pl/