Tychy: Izba będzie świętować jubileusz i wręczy Hermesy.

 


W piątek (23 czerwca) w Tychach odbędzie się kolejna już Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości. To organizowane nieprzerwanie od 2002 r. w zabytkowych wnętrzach Zameczku Myśliwskiego książąt pszczyńskich w Promnicach wydarzenie jest coroczną imprezą Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach.

W tym roku Izba obchodzi XX-lecie swojego istnienia. W ramach gali podsumowuje dotychczasowy dorobek i swój wpływ na otoczenie społeczno-gospodarcze.

– Podczas jubileuszowych obchodów planujemy wręczenie okolicznościowych medali XX-lecia Izby dla osób, które wniosły wymierny wkład w rozwój samorządu gospodarczego oraz przyczyniły się do rozwoju Izby – zapowiada Anna Mrówczyńska z OIPH w Tychach.

W trakcie Gali prestiżowymi statuetkami „Hermesów Biznesu” zostaną wyróżnieni przedsiębiorcy, firmy i instytucje w istotny sposób wpływający na rynek regionalny, promujący produkty regionalne, tworzący nowe więzi gospodarcze z kontrahentami zagranicznymi, wdrażający usługi innowacyjne, jak również łączący gospodarkę rynkową ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.


Źródło : http://nettg.pl/