Strefa Zęba w Tychach zaprasza kobiety na bezpłatne przeglądy dentystyczne.

 


Strefa Zęba w Tychach z okazji Dnia Matki zaprasza kobiety na bezpłatne przeglądy dentystyczne. Podczas badań dziećmi pacjentek zajmie się personel gabinetu.

Aż 58 proc. matek deklaruje, że w ciągu dnia ma dla siebie mniej niż godzinę czasu wolnego. Brakuje im go nawet na to, by zadbać o swoje zdrowie. No bo z kim zostawić dziecko, idąc do lekarza? W celu ułatwienia mamom zorganizowania sobie wizyty u dentysty przychodnia Strefa Zęba wymyśliła akcję „26 zdrowych uśmiechów dla 26 mam”.

– Rozumiemy potrzeby matek, dlatego do przychodni będzie można zabrać dziecko. W czasie wizyty zatroszczy się o nie nasz personel – mówi Dorota Bereta, menedżerka przychodni.

Pretekstem do zorganizowania akcji jest obchodzony 26 majaDzień Matki, ale bezpłatne przeglądy dentystyczne odbywać się będą przez cały tydzień, od 22 maja.

Aby z niego skorzystać, zainteresowane mamy powinny dołączyć do wydarzenia „26 zdrowych uśmiechów dla 26 mam” na facebookowym profilu Strefy Zęba i wysłać prywatną wiadomość z treścią: „Jestem szczęśliwą mamą”. Pierwszych 26 mam, które dokonają takiej rejestracji, w odpowiedzi otrzyma termin odwiedzin w przychodni.

Strefa Zęba mieści się przy ul. Zaręby 1a. Specjalizuje się w leczeniu stomatologicznym całych rodzin. Do przychodni regularnie zapraszani są na darmowe wizyty uczniowie lokalnej podstawówki. Badania wykazały bowiem, że 80 proc. dzieci z Tychów ma próchnicę, a co trzecie wymaga leczenia ortodontycznego.


Źródło : http://katowice.wyborcza.pl/