IV liga : KS Panki – GKS II Tychy 1:3

 


W zaległym spotkaniu 24. kolejki IV ligi tyskie rezerwy pokonały na wyjeździe drużynę KS Panki 3:1 (2:0). Na listę strzelców GKS II wpisali się Erik Törnros, Jakub Piątek i Remigiusz Szywacz.

Podopieczni Tomasza Wolaka objęli prowadzenie w 24. minucie gry, kiedy to piłkę do siatki skierował szwedzki napastnik, dla którego był to pierwszy gol w trójkolorowych barwach. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla tyszan strzelił Piątek, dzięki czemu po pierwszej połowie GKS II prowadził różnicą dwóch trafień.

W 65. minucie trzeciego gola dołożył Szywacz, a gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa Arkadiusza Hyry z jedenastu metrów.

Kolejne ligowe spotkanie tyszanie rozegrają w najbliższą niedzielę (21.05) o godzinie 11. Na boisku w Paprocanach zmierzą się z drugim zespołem Piasta Gliwice.


KS Panki – GKS II Tychy 1:3 (0:2)
0:1 – 
Törnros (24.)
0:2 – Piątek (35.)
0:3 – Szywacz (65.)
1:3 – Hyra (71. rzut karny)

Sędziował: Jacek Klica (Bytom).

GKS II Tychy: Zacharski – Ostolski, Pańkowski, Banaś (80. Fortuna), Matusz – Pawełczyk (60. Musiolik), Piątek, Bukowiec, Szumilas (70. Pustelnik), Szywacz Ż – Törnros (83. Rośkowicz). Trener Tomasz Wolak.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/