Kolejny termin Drugiej Gali Iron Warriors Team – 10 czerwca.

 


Po ostatnich kłopotach związanych z zamknięciem hali Arena z powodów technicznych, długo wyczekiwana druga gala Iron Warriors Team w końcu doczekała się nowego terminu. Już 10 czerwca 2017 r. po raz kolejny będziemy świadkami drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki w Poznaniu. Do rywalizacji stanie 6 klubów z 6 miast: Klub Boks z Poznania, Klub Sportowy Fux z Zabrza, GFT MMA (Gerke Fight Team) z Grudziądza, IMPERIUM BOXING z Wałbrzycha, Stowarzyszenie Sportowe Tychy oraz Agoga Gym z Lęborka.

Czekaliśmy na tę chwilę cierpliwie, ale nie ukrywam, że był pewien niepokój, kiedy będziemy mogli wznowić przygotowania do kolejnej gali. Pomimo, że do poprzednio planowanej imprezy byliśmy gotowi w 100 procentach, ręce mamy pełne pracy. Zakładamy jednak, że teraz znacznie szybciej przebiegną przygotowania i kolejna gala IWT będzie świetnym sportowym doświadczeniem nie tylko dla zawodników, ale też wszystkich fanów – powiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Zwycięskie drużyny drugiej gali IWT otrzymają czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3. Te, które przeszły do finału z pierwszej gali w styczniu i które przejdą do niego z gali czerwcowej powalczą o nagrody w wysokości: za 1 miejsce 25 tys. zł, 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Co do części artystycznej nic nie zmienia się z naszych wcześniejszych planów i w przerwie pomiędzy walkami, wystąpi poznaniak, raper Kaczor. Jakie wybierze utwory na to wydarzenie podamy wkrótce – dodał Paweł Rydlewski

Do sprzedaży ponownie trafiają bilety. Można je będzie nabyć poprzez systemy KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in. http://trend-sport.pl/iwt/). Ich ceny kształtują się w przedziale 59 – 350 zł.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.