Rozpoczęły się zapisy do gry w V Całodobowym Meczu Piłki Nożnej.

 


Z niezmierną przyjemnością rozpoczynamy zapisy do gry w V Całodobowym Meczu Piłki Nożnej. Wolnych miejsc jest sporo, dlatego zachęcamy do zapisów!

Wstępnie godziny poranne (sobota, 01.07.) są zarezerwowane dla zespołów dziecięcych. Dla każdej chętnej drużyny jednak postaramy się znaleźć dogodny termin!

Patrząc na frekwencje poprzednich edycji mamy nadzieję, że otrzymamy mnóstwo wiadomości ze zgłoszeniami. Kolejny raz przedstawiciele jednego ze sponsorów akcji #24hCichaNadzieja poprosili o ‚mocno nocne godziny’. Prośbę oczywiście spełniamy i liczymy na więcej takich życzeń!

Liczymy, że Wasza obecność uatrakcyjni V Całodobowy Mecz Piłki Nożnej. Zapisy oraz informacje udzielane są mailowo pod adresem – kontakt@sportowetychy.pl. Ważne, że każdy zespół musi wykupić cegiełkę o wartości 100 zł, z których dochód przeznaczony zostanie na remont oddziału dziecięcego Szpitala Miejskiego w Tychach.

Przypominamy również, że każdy może wspomóc akcję #24hCichaNadzieja! Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na Remont oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Tychach! Impreza odbywać się będzie na terenie ośrodka przy ul. Andersa 22 w Tychach, a mecze rozgrywane na sztucznym boisku. Dlatego też obowiązywać będzie całkowity zakaz gry w obuwiu z metalowymi korkami!

Ważna informacja! Zdarzały się przypadki, że trzy zespoły chciały grać między sobą mały turniej w trakcie CMPN – nie ma z tym problemu. Wówczas zarezerwujemy nieco więcej czasu, bowiem podane godziny są bardzo umowne. Prosimy jednak w zgłoszeniu mailowym zaznaczyć ile i jakie to drużyny.

Impreza wspierana jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz współfinansowana przez UM Tychy.


Źródło : http://sportowetychy.pl/