Active Point Fit & Gym w Wodnym Parku Tychy.

 


Inwestor Wodnego Parku Tychy, spółka RCGW S.A., w ramach postępowania przetargowego wybrała najemcę powstającej w obiekcie strefy fitness. Za utworzenie nowoczesnej siłowni i kompleksową ofertę zajęć ruchowych będzie odpowiadała firma Active Point Fit & Gym.

Zwycięzcą ogłoszonego w zeszłym roku przetargu została firma, która z sukcesem prowadzi już jeden obiekt w Tychach, na terenie miejskiego stadionu. Cena za wynajem metra kwadratowego powierzchni nie była jedynym kryterium, a przy ocenie ofert pod uwagę wzięto również doświadczenie w prowadzeniu tego typu obiektów oraz aktualną sytuację finansową firmy.

– Wybraliśmy spółkę, która wyróżnia się na tle konkurencji doświadczeniem i znajomością rynku fitness – mówi Zbigniew Gieleciak, Prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., inwestora Wodnego Parku Tychy – Z Active Point Fit & Gym podpisaliśmy umowę na 5 lat. Wierzymy, że będzie to okres owocnej współpracy – dodaje.

Klub o powierzchni 705 mkw. zostanie zaaranżowany w podobnym stylu, jak obiekt funkcjonujący na Stadionie Miejskim w Tychach. Ściany zostaną pomalowane na ciepłe kolory, a przestrzeń będzie podzielona na kilka stref. W ofercie znajdzie się zarówno część cardio, siłownia ze strefą wolnych ciężarów, przestrzeń do treningu funkcjonalnego, jak również powierzchnia na stretching i ćwiczenia z taśmami TRX. Nie zabraknie także maszyn do aktywności ogólnorozwojowych.

– Od ponad 6 lat prowadzimy klub fitness w Tychach. Przez ten czas obserwujemy znaczny wzrost aktywności fizycznej tyszan i mieszkańców miast ościennych. Nasz obiekt na stadionie miejskim powoli przestaje być wystarczający, dla powiększającego się grona ćwiczących. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć obecność o południowy rejon Tychów – mówi Paulina Matczak, manager klubu Active Point Fit & Gym – Przetarg na wynajem strefy fitness Wodnego Parku Tychy pojawił się w idealnym dla nas momencie. Bardzo się cieszymy z wygrania postępowania i możliwości rozwoju naszej oferty w tak nowoczesnym i multifunkcjonalnym obiekcie – dodaje.


Źródło : http://www.parkwodnytychy.pl/