Targi Śniadaniowe na Rynku.

 


W najbliższą sobotę, 8 kwietnia, w godz. 9-12, na Rynku odbędą się pierwsze po zimowej przerwie Tyskie Targi Śniadaniowe, które organizuje Stowarzyszenie „Inicjatywa Tyska”. Będzie to kolejna okazja, by kupić zdrową, ekologiczną żywność.

Przypomnijmy, wystawcy sprzedają m.in. mięso, wędliny, pieczywo, nabiał, warzywa i miody. Z każdą kolejną sobotą stoisk ze zdrową żywnością jest coraz więcej. Targi to również okazja do degustacji smacznych potraw i przygotowywanych na miejscu soków. Smaczne śniadanie na tyskim Rynku można zjeść na wygodnych leżakach. Organizatorzy dla kupujących przygotowują różne niespodzianki, zapraszają ciekawych gości – wszystko po to, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę. Na przykład na jednej z poprzednich edycji Tyskich Targów Śniadaniowych gościem specjalnym był Kuba Tomaszczyk, finalista pierwszej polskiej edycji programu MasterChef Junior Polska.

Warto przypomnieć, że targi są jednym z elementów programu „Zdrowe Tychy”, który obecnie realizowany jest w mieście. Patronat nad akcją objęła wiceprezydent Daria Szczepańska.


Źródło : http://umtychy.pl/