Tyskie Sokoły zapraszają na otwarcie sezonu TOPLIGI 2017.

 


Już 25 marca o godzinie 17:15 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Tychach Falcons debiutując wśród elity futbolu w Polsce zmierzą się z najstarszą drużyną istniejącą na futbolowej mapie Warsaw Eagles American Football Club.

W trakcie spotkania będzie możliwość kupna gadżetów drużynowych oraz odzieży dla kibiców.

WSTĘP: 5 ZŁ

W poprzednim sezonie drużynaTychy Falconszdeklasowała swoich rywali w pierwszej lidze w perfekcyjnym stylu (10 zwycięstw – 0 porażek) zdobywając tytuł mistrzowski oraz ustanawiając przy tym szereg ligowych rekordów.

Kwalifikując się do Wielkiego Finału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego I oraz pokonaniu na własnym boisku drużynyWrocław OutlawsTyskie Sokoły zapewniły sobie awans do Topligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju.

W tegorocznych rozgrywkach poprzeczka poziomu sportowego oraz prestiż spotkań diametralnie wzrasta. Mając tego świadomość podczas okresu przygotowawczego Sokoły znacznie wzmocniły swój skład pozyskując zawodników ze Stanów Zjednoczonych, zawodników wchodzących w skład Reprezentacji Polski oraz najlepszych graczy z całego województwa Śląskiego.

Intensywne przygotowania w Polsce i za granicą, prawdziwe zatrzęsienie kadrowe oraz profesjonalny sztab trenerski pozwalają pewnie patrzeć w stronę przyszłych spotkań.


Źródło : Tychy Falcons