Stranger Things Night – Metal, Heavy Metal w Underground Pub.

 


Underground Pub – 17 lutego 2017 r., godz. 20.00

Rozkład jazdy:
20.00 Montauk
21.00 Wölfrider
22.00 Vermis

BILETY: 10zł

Montauk
https://www.facebook.com/montaukofficial/

Młody Milicki zespół łączący w sobie Thrash Metal, Groove Metal, Crossover Thrash, Nu Metal, Alternative Metal, jednym słowem NEW WAVE OF AMERICAN HEAVY METAL; psychodeliczne wokale i nieprzewidywalna muzyka wciągną Was w niepokojący, mroczny oraz tajemniczy muzyczny świat MONTAUK, tam gdzie niczego nie można być pewnym.

Wölfrider
https://www.facebook.com/wolfrider.band/

Wölfrider to energiczna dawka Heavy Metalu, inspirowana klasykami zza zachodniej granicy, łącząca siłę i moc teutońskiego grania oraz ułańską fantazję prosto z kraju słynącego z dobrej wódki, pięknych kobiet i cebuli. Sam zespół powstał we Wrocławiu, pod koniec 2012 roku. Pierwszy kroki polegały na ustabilizowaniu składu (który dopełnił się na początku 2013 po dołączeniu do zespołu młodego wilka – Rafała Gębickiego) oraz tworzenia utworów na pierwsze wydawnictwo. Zaowocowało to nagraniem debiutanckiego materiału na CD, które ukazało się z początkiem kwietnia 2014.
Na początku 2016 roku do zespołu dołącza Grzesiek Kolasiński, zastępując na wokalu Rafała. Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania materiału do teledysków oraz komponowania nowych utworów.

Vermis

V jak VHS,
E jak energia,
R jak rozwałka,
M jak Miłość,
I jak inglisz,
S jak spanisz!
…a tak serio to wcale nie.
Przed Państwem efekt połączenia gorącej katalońskiej krwi i tłustego (dosłownie) słowiańskiego bitu – najlepszy w historii świata zespół metalowy, którego nie znasz – Vermis!

Vermis to łódzki zespół grający szeroko pojętą muzykę metalową – jest to coś pomiędzy heavy/thrash a groove metalem z hardcorową/post hardcorową naleciałością, ale nowoczesne brzmienie i (mimo wszystko) melodyjny charakter utworów nie pozwala na jednoznaczne przypisanie ich twórczości do określonego gatunku muzycznego. Ciekawe kompozycje w połączeniu z ogromną werwą na scenie dają B*mbę energetyczną, która rozbuja każdą publiczność.

Działając w poprzednich projektach, muzycy grupy z powodzeniem koncertowali u boku gwiazd rodzimej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na koncie mają występy m.in. z zespołami: Hunter, KSU, Lipali, Power of Trinity, Mech, legendarnymi The Animals czy Arthurem Brownem. Zespół Vermis – w obecnym składzie – jest ich nową, obiecująco zapowiadającą się inicjatywą.

Zespół brał udział i zdobywał nagrody podczas wielu festiwali, m.in.: laureat Festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie, zwycięzca okręgu łódzkiego oraz finalista krajowy podczas Festiwalu Emergenza (6. miejsce w Polsce), zwycięzca VII Ostrów MazRock Festival, finalista Taksidi Rock@Alps.

facebook: https://www.facebook.com/VermisBandLodz/
instagram: https://www.instagram.com/vermispoland/


Źródło : https://allevents.in/