Oddział Zamknięty w Underground Pub.

 


27 stycznia w piątek w klubie Underground Pub wystąpi Oddział Zamknięty, który od 37 lat daje nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce i łączy cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje i najnowsze utwory. Wśród nich m.in. :”Ten Wasz Świat”; „Party” ; „Obudź się” ; „Gdyby Nie Ty” ;” Rzeka „; „Ich Marzenia”; „Szkoła”;” Sama”;” Szkiełko”; „Andzia”;” Oddział”; „Debiut”;” Uszy „.

Oddział Zamknięty wystąpi w składzie z jego współzałożycielem i kompozytorem Wojciechem Łuczaj- Pogorzelskim, Krzysztofem Wałeckim – wokalistą i autorem tekstów ( z nim powstała m.in” Parszywa 13″ ),Grzegorzem „ Ornette” Stepień od 15 lat na basie w OZ , Pawłem OZiabło – najmłodszym odkryciem w OZ i perkusistą Maciejem” Magik” Kudłą zapraszanym na najlepsze w warsztaty muzyczne w Europie .

Otwarcie bram godz: 19.00

support: LanGusta – zespół istnieje 4 lata, gra trochę grunge, post rocka, alternative rock z domieszką hard rocka, wystąpi w swoim mieście.

Bilety w wyjątkwo niskiej cenie :
w przedsprzedaży – 35 zł
w dniu koncertu – 45 zł
Dostaniesz tu:
” Underground Pub” ; „Wielokran”; „Gambrinus” oraz w Ticketpro oraz na terenie całego kraju w sieci Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne).

Zapraszamy !


Źródło : https://allevents.in/