Aspenn zajmie się Gemini Park Tychy.

 


Gemini Holding zaangażował firmę doradczą Aspenn, by pomogła w komercjalizacji Gemini Park Tychy. Prawie 60 proc. najemców obiektu podpisało i uzgodniło już umowy najmu.

– Gemini Park Tychy to projekt szczególny, z którym już na etapie budowy wiążą się duże oczekiwania przyszłych klientów. Chcąc na nie odpowiedzieć, nawiązaliśmy współpracę z najpopularniejszymi brandami zarówno w Polsce, jak i Europie, które stworzą pełną i kompleksową ofertę obiektu. Prowadzimy intensywne prace nad komercjalizacją centrum handlowego, czego dowodem jest podpisanie i uzgodnienie umów najmu z około 60 proc. najemców. By w pełni dopasować się do potrzeb przyszłych konsumentów i dodatkowo wzmocnić tenant mix, nawiązaliśmy współpracę z firmą Aspenn, która wesprze nas w lepszej penetracji rynku, szczególnie lokalnego. Zależy nam na tym, aby oprócz znanych, sieciowych marek, ofertę centrum handlowego wzmocnili także lokalni przedsiębiorcy ze Śląska – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Aspenn to niezależna firma doradcza świadcząca profesjonalne usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferuje kompleksową obsługę projektów handlowych, począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii najmu, doradztwo projektowe i marketingowe, kończąc na wynajmie i sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi. W ciągu pięciu lat firma z sukcesem wynajęła obiekty tj.: Galeria Siedlce, Galeria Jurowiecka w Białymstoku czy Ferio Wawer w Warszawie. Współpracowała także m.in. przy komercjalizacji Tarasów Zamkowych w Lublinie i Galerii Tomaszów. Firma specjalizuje się również w rekomercjalizacji, którą przeprowadzała m.in. w centrach handlowych: Turawa Park w Opolu, Sfera w Bielsko Białej, Skorosze w Warszawie czy Stara Papiernia w Konstancinie.

 Oprócz profesjonalnej obsługi naszą zaletą jest bardzo indywidualne podejście do projektu, a na obecnym etapie komercjalizacji tyskiego centrum jest to kwestia kluczowa. Gemini Park Tychy to obiekt z bardzo dużym potencjałem wynikającym zarówno z doskonałej lokalizacji, jak i profilu. Będzie to nie tylko miejsce zakupów, ale też rozrywki, dlatego też nasze działania ukierunkowane będą m.in. na dodatkowe wzmocnienie strefy leisure – mówi Tatiana Spencer, partner Aspenn.

Gemini Park Tychy będzie wielkopowierzchniowym obiektem o powierzchni ponad 36 tys. mkw. GLA, ale już na obecnym etapie są weryfikowane dalsze możliwości rozwoju projektu. Ofertę centrum stworzy ponad 130 punktów handlowych, gastronomicznych i usługowych, prowadzonych zarówno przez popularne sieci handlowe, jak i lokalnych przedsiębiorców. Wśród najemców znajdują się już m.in.: sieć supermarketów Piotr i Paweł, H&M, Smyk, RTV Euro AGD, Rossmann, Martes Sport, Jysk, Empik, Briju, Świat Książki, Kolporter, Swiss, Time Trend, Rossmann, Q&Q. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. Gemini Park Tychy to także sektor usługowy, w którym znajdą się m.in biura podróży Rainbow Tours, Tui, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i wiele innych. Ofertę galerii uzupełnią najemcy z branży rozrywkowej, jak np. popularna sieć klubów fitness Fabryka Formy.

Gemini Park Tychy znajdzie się w odległości około 3,5 km od ścisłego centrum Tychów, przy ul. Beskidzkiej. Otwarcie centrum handlowego zaplanowano na jesień 2017 roku.

 


Źródło : http://eurobuildcee.com/