Dzień drugi VIII Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego – program.

 


W piątek (16 grudnia) jarmark rozpocznie się już o godz. 15. Na początek znowu atrakcje dla dzieci. Prym Art, czyli Siostry Wajs zaprezentują program animacyjny „Pingwiny z mroźnej krainy”, a więc wszystko w klimacie zimy i śniegu. Następnie na jarmarkowej scenie wystąpią przedstawiciele Stowarzyszenia Ognisk Artystycznych – tyszanie, którzy na co dzień w Ognisku pobierają nauki, a podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami przed publicznością. Zaraz potem koncert zespołu Wiano.

Bardzo cenne dla nas są lokalne akcenty imprezy. Dlatego bardzo się cieszymy, że mogliśmy zaprosić tyski zespół Wiano, który w tym toku wydał fenomenalną płytę. Ale każdy z tegorocznych wykonawców, oprócz swojego tradycyjnego repertuaru, wykona również utwory świąteczne. Z pewnością usłyszymy te bardziej i mniej znane kolędy i pastorałki – podkreśla Paweł Drzewiecki.

Poza tym, drugiego dnia jarmarku na scenie pojawi się Maleo Reggae Rockers. Dla wytrwałych na koniec pokaz fireshow w wykonaniu grupy Nam-Tara.

 

Dzień drugi – 16 grudnia

godz. 15:00 – „Pingwiny z mroźnej krainy” Prym Art – program animacyjny dla dzieci

godz. 16:20 – Koncert Stowarzyszenia Ognisk Artystycznych

godz. 17:30 – WIANO – koncert

godz. 19:00 – Maleo Reggae Rockers – koncert

godz. 20:20 – Fireshow – Nam-Tara