„Kubo i dwie struny” oraz „Underworld: Więzy krwi” – premiera w Multikinie.

 


KINÓWKI.pl

Od 2 grudnia br. w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo zbierającą świetne recenzje animację dla całej rodziny „Kubo i dwie struny”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.

„Kubo i dwie struny” to oryginalna, wzruszająca i pokrzepiająca opowieść dla całej rodziny. Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem – do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca – największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.


KINÓWKI.pl

 

2 grudnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film akcji „Underworld: Więzy krwi”.

„Underworld: Więzy krwi” to kolejna część przebojowej serii o rywalizujących ze sobą na śmierć i życie Wampirach i Lykanach. Dwa zwaśnione światy przenikają się w brutalnej walce o supremację i przeżycie. Seria „Underworld” cieszy się niesłabnąca popularnością na całym świecie. Do tej pory filmy z sagi zarobiły prawie pół miliarda dolarów. Od początku w wiodącą postać – niezwyciężonej Selene – wciela się brytyjska aktorka Kate Beckinasle. Aby nadać serii nowej energii, producenci zaproponowali reżyserię urodzonej w Niemczech Annie Foerster.