IV edycja akcji Teddy Bear Toss 6 grudnia na tyskim lodowisku.

 


teddy-bear-toss-tychyWe wtorek, 6-ego grudnia podczas meczu 26. kolejki PHL: GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się IV edycja akcji Teddy Bear Toss.

Przypomnijmy, że Teddy Bear Toss polega na tym, że kibice przynoszą na mecz pluszowe maskotki, które po pierwszej bramce strzelonej przez drużynę gospodarzy zostają rzucone z trybun na taflę, a następnie zebrane przez zawodników oraz obsługę lodowiska i przekazane na cel charytatywny.

W ubiegłym roku akcja odbyła się podczas meczu tyskich hokeistów z TH Unią Oświęcim (06.12.2015). Pierwszą bramkę dla gospodarzy, po której na lód poleciały maskotki zdobył w 8 minucie i 5 sekundzie Filip Komorski. W sumie na tafli wylądowało 2237 zabawek, co było nieco gorszym wynikiem niż w 2014 roku. Czy w tym roku uda nam się pobić rekord? Jesteśmy przekonani, że przy Waszym wsparciu tak!

Liczba pluszaków zebranych podczas poszczególnych edycji:
06.12.2015 GKS Tychy – TH Unia Oświęcim: 2.237
07.12.2014 GKS Tychy – Comarch Cracovia: 2.352
06.12.2013 GKS Tychy – TMH Polonia Bytom: 2.053
W sumie: 6.642 maskotki

Jak co roku akcja odbędzie się w okresie świątecznym, a dokładnie podczas ciekawie zapowiadającego się meczu 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym to tyszanie podejmą Tempish Polonię Bytom. Wtorkowy (6 grudnia) mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Maskotki ponownie trafią do podopiecznych Fundacji Cicha Nadzieja.

UWAGA! Podobnie jak w ubiegłych latach, także i tym razem każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie 5 złotych!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji! Równocześnie uprzejmie prosimy o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie pluszowych maskotek. Najlepiej, aby przyniesione pluszaki były nowe, prosimy także o zapakowanie ich w foliowe siateczki. Pamiętajmy: pierwsza bramka dla GKS Tychy = sygnał do rzucania maskotek!


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/