Comedy Shorts w Klubie Wilkowyje MCK.

 


tychy_comedy_shorts2016-01-minKlub Wilkowyje – czwartek, 1 grudnia 2016 r., godz. 19:00-20:00

Zapraszamy na komediową odsłonę krótkich metraży w Klubie Wilkowyje MCK! Wstęp wolny, a emocje gwarantowane! Niezręczne spotkania, zawstydzające rozmowy czy nadzwyczajne wypadki to fundament angielskiego humoru. Brytyjczycy uwielbiają sarkazm i autoironię, często w bardzo specyficznej formie. Absurdalnego dowcipu nie zabraknie także w tym programie, złożonym z krótkich filmów i skeczy prosto z Wielkiej Brytanii. Podczas seansu podejrzymy między innymi niebanalne relacje damsko-męskie i miłosne dylematy w dobie social mediów. Poznamy tajniki produkcji dźwięku w filmach i absurdalne efekty zgłębiania ciemnych stron Internetu. A na koniec przeniesiemy się w świat niebezpiecznych napadów i wyjątkowo ekscytujących przygód badaczy zjawisk paranormalnych. Oto najświeższa dawka brytyjskiego humoru. Zapraszamy na Comedy Shorts!

W programie:
MR DIRECTOR / reż. Andy Martin / animacja / Wielka Brytania / 2015 / 7 min.
W 7 minutowej animacji Pan Reżyser dzieli z nami wzloty i upadki pracy w przemyśle filmowym, jednocześnie wspominając filmy, które stworzył. A wszystkiego dowiadujemy się prosto z ust konia… a właściwie z ust Pana Reżysera. On jest człowiekiem. Nie koniem.
OTHERWISE ENGAGED / reż. Alicia MacDonald / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 4 min.
Jak bardzo Cię kocham? Niech policzę lajki… Megs i Dave są ze sobą od zawsze i podczas słonecznego joggingu w parku, Dave decyduje się wykorzystać tę sprzyjającą atmosferę. W czasie tych kilku magicznych momentów z podekscytowaniem spoglądają w przyszłość (i czekają aż ich 765 znajomych na Facebooku otrzyma tę wiadomość).
WINGMAN / reż. Will Herbert / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 16 min.
Paul zatrudnia profesjonalnego skrzydłowego, aby zaimponować Emmie na pierwszej randce. Jeszcze nie wie, w co się wpakował, kiedy Elias skrzydłowy się pojawia.
DARK_NET / reż. Tom Marshall / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 12 min.
lan szuka odpowiedzi w niewłaściwych miejscach i tym razem myśli, że je odnalazł… w Internecie, w postaci profesjonalnego zabójcy. Ale dopiero dowie się, jaka jest prawdziwa cena wkroczenia w ciemne obszary Internetu.
NOT SOPHIE’S CHOICE / reż. Matt Holt / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 6 min.
Kiedy mąż i żona próbują przekazać szokujące, zmieniające życie wieści swojej 10-letniej córce Sophie, ich wyznania okazują się dalekie od tego, czego moglibyśmy się spodziewać.
THE FOLEY ARTIST / reż. Oliver Holms / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 4 min.
Jak dźwięk wpływa na twoje życie? Jeśli kiedykolwiek chciałeś zobaczyć przepaść pomiędzy gotowym produktem a nadzwyczajnymi staraniami podejmowanymi w celu jego wytworzenia, ten krótki film jest dla ciebie.
STU (Stuart) AND OLLIE / reż. Jamie Crawford / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 5 min.
Opowieść o starych znajomych, nowych spotkaniach i skrzyżowanych drogach.
THE FLY / reż. Olly Williams / fabuła / Wielka Brytania / 2015 / 6 min.
Kierowca prowadzący samochód podczas napadu czeka przed bankiem na swoich współtowarzyszy. Zostały 3 nerwowe minuty zanim wróci jego załoga. Wszystko co musi zrobić, to się skupić…
ZAPRASZAMY!
tychy_comedy_shorts2016-01