Powiadom Policję jeśli wiesz coś o zdarzeniu lub rozpoznajesz osoby ze zdjęć.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują osób, które wiedzą coś na temat zniszczenia mienia z dnia 3 października 2016 roku w Tychach przy ulicy Nowokościelnej. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło w dniu 3 października 2016 roku w Tychach przy ul. Nowokościelnej. Nieznani sprawcy weszli na dach pojazdu marki VW Passat o początkowych nr rej. ST 80.. przez co dokonali wgniecenia dachu wymienionego pojazdu, powodując w ten sposób straty w kwocie 700 zł. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek osób mogących posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia. Są to dwaj mężczyźni w wieku około 20 lat. Jeden ubrany w spodnie oraz bluzę koloru ciemnego, krótko przystrzyżony, nosi okulary lecznicze. Drugi z mężczyzn krótko ostrzyżony ubrany w obuwie koloru szarego spodnie koloru szarego, bluzę koloru czarno niebieską.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997.

znasz-3

znasz-2

znasz-1


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/