Zdjęcia ze Starych Tychów – wystawa w Pasażu Kultury Andromeda.

 


Jpeg

Zapraszamy na wystawę czarno-białych fotografii ze Starych Tychów, wykonanych w tym roku, którą od 18 października będzie można oglądać w dolnym holu Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.

Wystawa pokaże subiektywne spojrzenie dziesięciu autorów, należących do TTF-u, na symbole najstarszej części miasta: Rynek, kościół pod wezwaniem św. Marii Magdaleny i browar, a także efekt poszukiwań miejsc, które nie są tak oczywiste. Wystawa potrwa do 18 listopada. Jest zapowiedzią książki pod tytułem „Stare Tychy. Fotografie”, która ukaże się 17 listopada. Premiera książki będzie połączona z pokazem zdjęć (slide show) w Laboratorium Sztuki i finisażem wystawy w Andromedzie. Książka nie jest przeznaczona do sprzedaży, ale każdy uczestnik slide show otrzyma bezpłatnie jej egzemplarz! Ilość miejsc ograniczona. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego odebrania darmowej wejściówki z kasy Teatru Małego (dostępne będą od 3 listopada).

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Partnerzy: Pasaż Kultury Andromeda, Miejska Galeria Sztuki „Obok” i Teatr Mały.

Jpeg
Jpeg

Źródło : http://www.ttf.tychy.pl/