Porażka GKS II Tychy na inaugurację IV ligi.

GKS II TychyNa inaugurację czwartoligowych rozgrywek, druga drużyna GKS Tychy uległa na własnym boisku Gwarkowi Tarnowskie Góry 3:5 (2:3). Dwie bramki dla tyszan strzelił Dawid Błanik, a jedno trafienie zaliczył Daniel Sobas.

Wynik spotkania otworzył w 4. minucie Adam Dzido, ale chwilę później wyrównał Błanik, który pokonał bramkarza przyjezdnych po podaniu Bartosza Rutkowskiego. GKS II na prowadzenie wyprowadził Sobas, ale kolejne gole padały już po strzałach zawodników gości.

Bramkę zmniejszającą rozmiary porażki „Trójkolorowych” strzelił w 71. minucie gry Błanik, dla którego był to jednocześnie drugi gol w tym pojedynku.

Kolejne spotkanie tyskie rezerwy rozegrają już w najbliższą środę (17.08). Na wyjeździe zmierzą się z Sarmacją Będzin.

GKS II Tychy – Gwarek Tarnowskie Góry 3:5 (2:3)